оновіть сторінку Ремонт комп'ютерів

servicepc.kiev.ua
КОМП'ЮТЕРНИЙ СЕРВІС
НАПИСАТИ НАМ ua
КАРТА САЙТУ  uaUA  ruRU

+38(096)-677-63-97
+38(063)-397-19-70
+38(095)-368-71-74
+38(068)-354-20-84

Комп'ютерний сервіс | Ремонт комп'ютерів тел: 222-86-36

Антивірусний захист і підтримка!

У наш час інформаційних технологій, досить таки сильно поширилося шахрайство і інтернет-піратство. Без хорошого антивіруса, практично, ваш комп'ютер залишається беззахисним. Як вибрати антивірусну програму, яка, не створювала б вид псевдо захисту, але максимально забезпечувала б її?

Давайте поговоримо про безкоштовні програми, які могли б вам допомогти в питанні захисту. Антивірусні компанії, які пропонують вам платні версії, надають повний і якісний захист вашого комп'ютера. Але ті ж компанії можуть запропонувати і неоплачувані версії, звичайно це або пробні версії на місяць або квартал, або ж сканери, які не дають повного захисту, але можуть просканувати ваш комп'ютер, і вилікувати його, якщо він заражений. Деякі з них ви можете випробувати, ми вам пропонуємо посилання на ресурси:

Антивіруси для будинку і офісу | Лабораторія Касперского.
"Лабораторія Касперского" - це міжнародна група компаній, яка здійснює свою діяльність більш ніж в 200 країнах і територіях миру. Центральний офіс "Лабораторії Касперского" знаходиться в Москві, звідки здійснюється управління діяльністю компанії і розвитком її бізнесу на глобальному рівні.

Скачати Kaspersky Virus Removal Tool
Увага: Virus Removal Tool лікує вже заражений комп'ютер, але не забезпечує захист від загроз в режимі реального часу.
Dr.Web - Офіційний сайт Антивіруса
"Доктор Веб" - російський виробник антивірусних засобів захисту інформації під маркою Dr.Web. Продукти Dr.Web розробляються з 1992 року. Компанія - ключовий гравець на російському ринку програмних засобів забезпечення базової потреби бізнесу - безпеці інформації. "Доктор Веб" - один з небагатьох антивірусних вендорів у світі, що володіють власними унікальними технологіями детектування і лікування шкідливих програм. Антивірусний захист Dr.Web дозволяє інформаційним системам клієнтів ефективно протистояти будь-кому, навіть невідомим загрозам.

Dr.Web CureIt! - утиліта, що Лікує
Безкоштовне використання Dr.Web CureIt! для лікування власного домашнього комп'ютера.
ESET NOD32 | Офіційний сайт Антивіруса NOD32
Компанія ESET(www.esetnod32.ru) - міжнародний розробник антивірусного програмного забезпечення, експерт в області захисту від кіберзлочинності і комп'ютерних загроз - була заснована в 1992 році. Штаб-квартири ESET знаходяться у Братиславі (Словаччина) і Сан-диего (США). Компанія представлена більш ніж в 180 країнах. ESET стала піонером в області створення технологій виявлення загроз, які дозволяють знаходити і знешкоджувати як відомі, так і нові шкідливі програми.

Файл №1: Тільки для клієнтів!
Файл №2: Удаленк@
Файл №3: Потрібне
Файл №4: Потрібне_xp
Файл №5: Arhiv32
Файл №6: Arhiv64
Файл №7: Marya - звернути увагу на меню!

Valid XHTML 1.0 Transitional Google+ Copyright © developer of site: www.servicepc.kiev.ua 2006-2014
Украина онлайн it-master Ремонт компьютеров SPC Яндекс.Метрика