оновіть сторінку Ремонт комп'ютерів

servicepc.kiev.ua
КОМП'ЮТЕРНИЙ СЕРВІС
НАПИСАТИ НАМ ua
КАРТА САЙТУ  uaUA  ruRU

+38(096)-677-63-97
+38(063)-397-19-70
+38(095)-368-71-74
+38(068)-354-20-84

Комп'ютерний сервіс | Ремонт комп'ютерів тел: 222-86-36

Клавіатура для ноутбука, заміна клавіатури, ремонт клавіатури.

Комп'ютерний сервіс | Ремонт комп'ютерів тел: 222-86-36 Ніколи не знаєш що може статися з ноутбуком, це може бути падіння, або просто необережність, і він може вийти з ладу, тому і треба стежити за тим, щоб він завжди був обережно складений при транспортуванні, не допускати до нього дітей, і остерігатися того щоб над ним мали владу тварини. Найчастіше клавіатуру треба міняти в ноутбуку, унаслідок того що на неї пролили воду, сік, каву, або щось подібне. Бували випадки в моїй практиці, що на клавіатуру сів кіт, і у кращому разі просто вирвав кнопки, в гіршому, зволожив її.
Клавіатура в ноутбуку, досить крихка, тому відремонтувати її не завжди вдається, у будь-якому разі, якщо ви пролили вологу на клавіатуру, не поспішаєте самостійно усувати це, вам рекомендується терміново вимкнути комп'ютер (ноутбук) з мережі, зняти акумулятор, і бажано не включати, до того як майстер розбере його, або продіагностує. Пам'ятайте, що сушити феном клавіатуру категорично забороняється! Якщо така неприємність сталася, негайно зробіть повне відключення ноутбука, і дзвоните до нас, наші фахівці Комп'ютерний сервіс "Ремонт комп'ютерів в Києві" допоможуть вам у вирішенні питання ремонту. Комп'ютерний сервіс | Ремонт комп'ютерів тел: 222-86-36

Заміна матриці, заміна лампи підсвічування в ноутбуку.

Заміна матриці, заміна екрану в ноутбуку, це досить часта проблема. Чому доводиться міняти матрицю ноутбука? Тому що сам екран не має проти - ударного захисту, і є дуже крихким, і не стійким до фізичних дій елементом. Найчастіше щоб не допустити ушкодження екрану ноутбука, його треба берегти від падінь, від попадання сонячних променів, особливо тривало, оскільки не кожна матриця в ноутбуку має стійкість від вигорання. Так само не рекомендується ставити щось на ноутбук, або сідати на нього, не рекомендується протирати екран ноутбука спиртовими або розчинниками. Якщо все ж екран ноутбука згас, або розбився, дзвоните нам, і наші фахівці Комп'ютерний сервіс "Ремонт комп'ютерів в Києві" проконсультують про ціни, і терміни ремонту. Іноді, в окремих випадках, є можливість замінити лампу підсвічування ноутбука, не міняючи матрицю ноутбука цілком.

Valid XHTML 1.0 Transitional Google+ Copyright © developer of site: www.servicepc.kiev.ua 2006-2014
Украина онлайн it-master Ремонт компьютеров SPC Яндекс.Метрика